Digitalizujte s virtuální účetní kanceláří

Už vás nebaví zbytečné papírování? Máme pro vás řešení. Virtuální účetní kancelář automatizuje většinu manuálních procesů, ve všech situacích zobrazuje zpracovávané dokumenty a disponuje rozsáhlými možnostmi vyhledávání. Je určena pro živnostníky i velké firmy.

S čím vám virtuální účetní kancelář pomůže?

  • Automaticky vytěžuje informace z dokladů – přijatých i vydaných faktur, pokladní dokladů a bankovních výpisů.
  • Připraví všechny potřebné kódy a číselníky k zaúčtování díky precizní integraci s účetním programem.
  • Připraví také účetní předkontace.
  • Archivuje soubory na zabezpečené uložiště.
  • Eliminuje vaše starosti i spotřebu papíru.

Automatizace zpracování mezd

Chcete ušetřit práci, čas a peníze při zpracování mezd? Trápí Vás obtížnost a náklady distribuce výplatních pásek? Pak by vás mohl zajímat mzdový portál.

Mzdový portál? A co to umí?

Mzdový portál je nástavba pro váš mzdový software určená k online automatizaci procesů při zpracování mezd. Zajišťuje zašifrovanou obousměrnou komunikaci v oblasti zpracování mezd, nabízí možnost zpracovat vzdáleně a virtuálně docházku a v neposlední řadě automatickou distribuci výplatních pásek. Novinkou, která stojí za povšimnutí, je pak plně automatizovaný proces ročního zúčtování mezd, a to včetně předepsané verifikace výstupů pro státní orgány.

Vše samozřejmě probíhá bezpečně a v souladu s GDPR. Příkladem je předávání podkladů, u kterých je vždy prokazatelný obsah a čas doručení.

Toužíte-li získat náskok před konkurencí a stát se průkopníky v oboru digitalizace, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se s vámi domluvíme na individuální prezentaci a ukážeme vám fungování našich nástrojů v praxi.

Našim cílem je stvořit účetní svět bez papírů a být v něm leaderem.

www.smdata.cz

Skočit na začátek