Aktuální nabídka seminářů Komory

Workshop: Digitalizace a automatizace v účetnictví

Termín: 6. 12. 2019
Termín — bližší informace 9:00 - 13:00 hod.
Místo konání: Brno
Křídlovická 19b, Brno 603 00
Cena: 150 Kč (400 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 3,5 hodin

Spojení

Hotel Omega, Brno

Křídlovická 19b, Brno 603 00

Lektoři

Další z řady workshopů Digitalizace a automatizace v účetnictví. Moderuje Ing. Jolana Pražáková.

Program

SM-DATA a.s. (Brno) - mzdový portál, který má za cíl, řídit komunikaci mezi mzdovou účetní, personalistou a zaměstnancem. Od předání podkladů k vyhotovení mezd až po zaslání výplatních pásek zaměstnanců. To vše v plné podpoře GDPR, tedy maximálním ohledem na ochranu osobních dat.

Direct finance Europe, a.s. (Praha) - firemní finance jsou plné neefektivity a stereotypů z minulosti. A proto jsme vyhlásili válku nesmyslné práci. Odstraňujeme z firemních financí všechno co na nich lidi štve, ať už je to složitá práce s papírovými účtenkami, práce s hotovostí, zdlouhavé vyplňování cesťáků, nekonečné schvalování, otravné papírování nebo třeba složité zadávání dat do účetního systému. Služba Direct finance nabízí ucelené řešení pro jednoduché vyúčtování výdajů placených našimi kartami nebo hotovostí, cesťáky na pár kliků, přehledné knihy jízd, online schvalování a integraci s účetními systémy.

6K services s.r.o. (Praha) – představí svůj produkt wflow.com, který je kombinací zákaznického portálu se schvalovacím workflow a digitálního archivu. Jednoduše automatizuje oběh dokumentů a zvyšuje efektivitu účetních a spokojenost zákazníků v případě outsourcingu. S wflow již neřešíte nekompletní a pozdě dodané účetní doklady. Propojení s Rossum a účetními systémy automatizuje zpracování faktur.

Novacloud s.r.o. (Prostějov) - představí REPORTING DO KAPSY.cz, službu vytvořenou na základě dlouholetých zkušeností s různými druhy reportingu, navázaného na informační systémy (ERP), případně databáze s účetními a obchodními daty. Reporting do kapsy nabízí rychlé a jednoduché zprovoznění základních reportů s možností dalšího rozšiřování do specifických oblastí firemních aktivit. Využívá jednoduchých možností analýzy a prezentace, včetně grafů, časových řad, meziročního srovnání. Umí navíc zobrazovat trendy nebo varování.

Skočit na začátek