Redque

Představení Alice 

Alice je česká aplikace pro všechny účetní, kteří nechtějí ztrácet časručním zpracováním dokladů. Díky vlastnímu modelu umělé inteligence dokáže vytěžit vaše faktury a účtenky s 98%? přesností. Pomocí webové nebo mobilní aplikace, emailu nebo skenu můžete nahrát své daňové doklady k přepsání, a následně jedním kliknutím všechna data exportovat do vašeho účetního programu. Poradí si s českými, slovenskými, německými i anglickými dokumenty. To vše jednoduše, intuitivně a za nejlepších podmínek na trhu - za celý dokument zaplatíte 3 - 5 Kč. Žádné poplatky za uživatele, účetní jednotky ani měsíční licence. Začněte modernizovat své účetnictví s Alice by redque i vy. 
 

Podívejte se na alice.redque.cz a vyzkoušejte si bezplatnou demoverzi. 

  • dodržování nejpřísnějších bezpečnostních protokolů a procesů 

  • archivace vašich dokladů 

  • jeden z nejpřesnějších nástrojů v Česku 

  • bezplatná mobilní aplikace 

  • automatické rozřazení faktur z jednoho skenu 

  • možnost využití schvalovacího workflow 

  • jednoduchost, účelnost a intuitivnost provedení 

 

Přesná na vytěžování všech typů faktur  

Alice dokáže s 98% přesností vytěžit informace z účetních dokumentů, což výrazně snižuje riziko chyb. Všechny firemní údaje z faktur a účtenek (IČO, bankovní účty apod.) jsou navíc ověřovány v ARESu pro zajištění správnosti a přesnosti. Naše aplikace je schopna efektivně zpracovávat různé typy účetních dokladů. Navíc, pokud se setkáme s novým typem dokumentu, naše technologie se s ním dokáže rychle seznámit i naučit pracovat. 
 

Spolupráce s vaším účetním programem 

Alice můžete bez problému integrovat do vašeho stávajícího účetního systému. Je schopna bezpečně spolupracovat s různými účetními systémy, včetně populárních programů, jako je iDoklad nebo Pohoda. Není třeba se obávat složitého procesu, protože náš tým vám rád poskytne veškerou potřebnou pomoc a podporu při zavádění. Můžete si s námi sjednat bezplatnou konzultaci, na které s vámi probereme všechny podrobnosti a možnosti přizpůsobení napojení Alice podle vašich potřeb. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky. 

 
 

 

Skočit na začátek