Archiv seminářů Komory

Krizové řízení a efektivní příprava na ekonomickou recesi – řízení procesů, likvidity a cash flow (on-line seminář)

Termín: 23.9.2022
Termín — bližší informace 9.00-12.30
Místo konání:
ON-LINE, u vás doma nebo v kanceláři, u vašeho počítače
Cena: 621 Kč (690 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 3,5 hodin

Spojení

ON-LINE, u vás doma nebo v kanceláři, u vašeho počítače

 

URČENO

On-line seminář je určen finančnímu a ekonomickému managementu, jednatelům, členům statutárních orgánů, výkonným a generálním ředitelům společností.

 

PŘÍNOS

O výzvách, které před nás postavily poslední roky, není třeba se rozepisovat. Výhled analytiků není příznivý ani pro další období – o kolik se ekonomika propadne, jak hluboká bude recese, jak dlouho…, jakých „rekordů“ dosáhne inflace – zde se předpovědi různí. Shoda panuje nad tím, že zbytek letošního roku bude pro všechny obtížný, a že podstatou úspěchu a přežití jsou kapitálové rezervy, s nimiž souvisí včasné řízení firemní likvidity.

Každá ekonomická recese se projevuje nedostatkem tržních příležitostí a volného kapitálu na jedné straně a přebytkem oběžných aktiv a snižováním personálních zdrojů na straně druhé.

Účastí získáte informace k efektivnímu řízení podnikové likvidity, osvojíte si základy řízení cash flow v krizových situacích, dokážete minimalizovat hospodářské škody a dozvíte se, jak vést firmu tak, aby přežila období recese, i jak odvrátit podmínky technické insolvence.

 

Lektoři

Ing. Michael Hanzelka, Ph.D. et Ph.D., MBA (odborník na finanční řízení a podnikovou ekonomii, externě přednáší na Podnikatelské fakultě VUT v Brně)

Program

• příčiny ekonomické recese – můžeme ji předvídat,

• zdroje pro financování podniku – vlastní a cizí kapitál a jejich cena, • cash flow – jak je měřit a řídit,

• ukazatele likvidity, rentability a efektivnosti, bankrotní modely – jak je prakticky využívat pro hodnocení podnikové výkonosti a finanční pozice.

 

Diskuze a odpovědi na dotazy.

On-line vysílání je realizováno společností 1. VOX a.s.

Odkaz na obchodní podmínky společnosti 1. VOX a.s. zde 

POZNÁMKA

Používáme aplikaci ZOOM, není třeba její instalace. Přístup do on-line učebny zasíláme spolu s prezentací den před konáním on-line výuky, a to zpravidla mezi 12:30 až 15:30. Připojit se můžete z počítače i mobilu. V průběhu můžete získat odpovědi na vaše dotazy.

Do 5 pracovních dnů (včetně) po skončení on-line výuky obdržíte e-mailem odkaz se záznamem s platností na 7 kalendářních dnů.

Po celou dobu konání lze využít naši technickou podporu (tel. 777 741 787), se vším vám pomůžeme.

Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno.

 

***ceny jsou uvedeny bez DPH***

 

Skočit na začátek