Archiv seminářů Komory

Sportovně-relaxační víkend s KCÚ

Termín: 13. 9. 2024 - 15. 9. 2024
Termín — bližší informace začátek cca 15:00
Místo konání: Slapská přehrada
Hotel Měřín
Cena: 5800 Kč (5800 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 0 hodin

Spojení

Hotel Měřín

Jablonná nad Vltavou
257 44 Netvořice

Doprava:

Autem z Prahy po dálnici D1, sjezd Mirošovice, směr Benešov, Neveklov, Jablonná nad Vltavou (parkování na odstavné ploše v areálu hotelu za poplatek)

Ubytování je ve tříhvězdičkovém hotelu ve dvoulůžkových pokojích, jednolůžko je za příplatek (příplatek za neobsazené lůžko činí 360,-Kč za noc).

Program

Kromě neomezené možnosti využití aquacentra (krytý bazén 25 m, tobogán, divoká řeka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool) máme pro Vás opět připraveno cvičení i program na osobnostní růst. Cvičení bude zejména zaměřené na jogu, pilates, kruhový trénink a face jogu (celkem 4 hodiny), osobnostní růst bude zaměřen na životní styl účetních, vybalancování osobního a pracovního života, zdroje fyzické i psychické energie a umění znát svou hodnotu.
Na akci rádi přivítáme i Vaše rodinné příslušníky či známé, hotel akceptuje i domácí mazlíčky. Vítáme také sestavování sportovních týmů, jejichž aktivity budou oceňovány v samostatné kategorii.

Změna programu vyhrazena.

Poznámky:

Cena 5.800,- bez DPH zahrnuje: ubytování na dvoulůžkových pokojích ve tříhvězdičkovém hotelu (za jednolůžko bude účtován příplatek 360,-Kč/noc), plnou penzi (snídaně formou švédského stolu, obědy a večeře se podávají bufetovým způsobem), program a volný vstup do aquacentra.

V případě hojné účasti může dojít ke snížení ceny.

 

V případě potřeby dalších informací nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme.

 

Skočit na začátek