Archiv seminářů Komory

Digitalizace v účetnictví V.

Termín: 31.10.2018
Termín — bližší informace 9:00 - 13:00 hod.
Místo konání: Brno
Hotel Omega
Cena: 150 Kč (400 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 3 hodin

Spojení

Hotel Omega, Křídlovická 19 b, Brno. Spojení zde.

Lektoři

Hosty budou:
Rosuum Czech Republic s.r.o. - vytěžování dat z faktur pomocí umělé inteligence bez jakéhokoliv nastavování.
Dativery s.r.o. - e-mailové, fakturační a CRM inteligence, např. integrace z vytěžování dat z faktur přímo s účetním systémem.
HandyBot - softwarová automatizace procesů - automatizace rutinních činností v programech běžných uživatelů, rutinní agendy a reporting pomocí robotů.
Platební instituce Roger a.s. - digitální propojení účetních a FinTech řešení, nová forma provozního financování pomocí zkrácení splatnosti faktur za velkými odběrateli, komunikace prostřednictvím EDI.

Program

Poslední z řady letošních workshopů. Moderuje Ing. Jolana Pražáková.

Základním tématem je vytěžování dokladů s návazností na přenos do účetního SW a archivaci dokladů a na organizační práce a její změny v účetní kanceláři.

Na každém workshopu bude prezentace některého poskytovatele řešení vč. praktické ukázky. Cílem je získat širší znalosti o současných možnostech IT řešení v účetním světě, jejich dalším vývoji a směřování a současně zprostředkovat výměnu zkušeností účetních navzájem v těch aplikacích nebo postupech, kterými již stačili projít. Účastníci sami mohou nabídnout svoje osobní zkušenosti a vize.

Workshop lze započítat do KPV v rozsahu tří hodin.

Přihlášky na info@komora-ucetnich.cz. Před akcí pošleme fakturu na poplatek.

Skočit na začátek