Archiv seminářů Komory

Zrak a počítač

Termín: 14. 11. 2019
Termín — bližší informace 9:00 -13:00 hod.
Místo konání: Praha
KOČKA spol. s r.o., Senovážné náměstí 5, 110 00 Praha 1
Cena: 1790 Kč (2290 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 3,5 hodin

Spojení

Učebna společnosti KOČKA, spol. s r.o., Senovážné nám. 1463/5 (zadní budova ve dvoře, 1. patro).

Lektoři

Ing. Yvona Švecová - Certifikovaná lektorka metody Přirozeného zlepšování zraku, lektorka hormonální jógy a obličejové jógy. V předchozí profesi účetní.

Program

Seminář je určen pro všechny, kteří pracují u počítače a chtějí aktivně předejít zhoršování zraku a udržet si jej dobrý po celý život. Je vhodný i pro ty, kteří trpí některou oční vadou a přejí si zastavit její progresi.. Bonusem navíc bude kratičká, ale účinná sestava obličejové jógy v kancelářské verzi.

- rizika práce na počítači pro náš zrak

- identifikace zlozvyků a jejich nahrazení návyky prospěšnými

- účinné cviky na oči, krk, ramena, šíji

- metody uvolnění napětí v očích, obličeji, ramenou

- prevence karpálního tunelu a RSI

- ergonomické nastavení pracovního místa Seminář je pojat hodně prakticky, akčně a neotřele.

 

Absolvováním tohoto školení získáte 1 bod do motivačního programu členů - fyzických osob nebo jako Účetní kancelář KCÚ čerpejte školení zdarma v rámci Vašeho servisního balíčku.

Úhradu ceny (vložného) proveďte, prosím, na základě výzvy k platbě, kterou obdržíte na Váš email (s VS uvedeným na výzvě k platbě). Daňový doklad Vám bude zaslán do 15ti dnů od data uskutečnění zdanitelného plnění.

Součástí vložného jsou podkladové materiály a občerstvení (nikoliv oběd). 

Podrobné informace Vám rádi sdělíme na tel. čísle (+420) 777 800 675, popř. zašlete svůj dotaz na info@komora-ucetnich.cz.

Slevy pro nečleny:

Při účasti na druhém semináři v roce bude poskytnuta sleva 200,- Kč z ceny, na třetí 500,- Kč a další seminář za členskou cenu. Vzdělávejte se společně - druhý a další účastníci z jedné společnosti na tentýž seminář se slevou (druhý 200,- Kč, třetí sleva 500,- Kč a další za členskou cenu). U vícedenních akcí bude postup analogický.

Skočit na začátek