Archiv seminářů Komory

Workshop: Digitalizace a automatizace v účetnictví

Termín: 18. 10. 2019
Termín — bližší informace 9:00 - 13:00 hod.
Místo konání: Praha
Cena: 150 Kč (400 Kč)
KPV: Akce zahrnuta do KPV v rozsahu 3,5 hodin

Spojení

Just home, Šrobárova 13, Praha 2 - Vinohrady

Lektoři

Další z řady workshopů Digitalizace a automatizaci v účetnictví. Moderuje Ing. Jolana Pražáková.

Program

KAPACITA WORKSHOPU NAPLNĚNA

SM-DATA a.s. (Brno) - mzdový portál, který má za cíl, řídit komunikaci mezi mzdovou účetní, personalistou a zaměstnancem. Od předání podkladů k vyhotovení mezd až po zaslání výplatních pásek zaměstnanců. To vše v plné podpoře GDPR, tedy maximálním ohledem na ochranu osobních dat.

Direct finance Europe, a.s. (Praha) - firemní finance jsou plné neefektivity a stereotypů z minulosti. A proto jsme vyhlásili válku nesmyslné práci. Odstraňujeme z firemních financí všechno co na nich lidi štve, ať už je to složitá práce s papírovými účtenkami, práce s hotovostí, zdlouhavé vyplňování cesťáků, nekonečné schvalování, otravné papírování nebo třeba složité zadávání dat do účetního systému. Služba Direct finance nabízí ucelené řešení pro jednoduché vyúčtování výdajů placených našimi kartami nebo hotovostí, cesťáky na pár kliků, přehledné knihy jízd, online schvalování a integraci s účetními systémy.

6K services s.r.o. (Praha) – představí svůj produkt wflow.com, který je kombinací zákaznického portálu se schvalovacím workflow a digitálního archivu. Jednoduše automatizuje oběh dokumentů a zvyšuje efektivitu účetních a spokojenost zákazníků v případě outsourcingu. S wflow již neřešíte nekompletní a pozdě dodané účetní doklady. Propojení s Rossum a účetními systémy automatizuje zpracování faktur.

Digitoo s.r.o. (Praha) - Digitální transformace účetnictví. Jsme partneři společnosti Rossum a zaměřujeme se na digitalizaci účetnictví v České republice. Pomohli jsme v Rossum vybudovat metodiku učení neuronové sítě. Nyní vytváříme certifikované integrace pro připojení Rossum App. Představí platformu, díky které se třemi kliky propojíte s aplikacemi nutnými pro digitalizaci celého účetního procesu bez nutnosti složité integrace nebo drahých softwarů pro vytěžování.

Skočit na začátek